اخبار > اعطای فرصت شش‌ماهه به دانشجویان کارشناس ارشد جهت تکمیل و ارایه دستاوردهای پژوهش پایان‌نامه

اطلاعیه ها
آخرین اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خبر داد:

اعطای فرصت شش‌ماهه به دانشجویان کارشناس ارشد جهت تکمیل و ارایه دستاوردهای پژوهش پایان‌نامه

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خبر داد:

اعطای فرصت شش‌ماهه به دانشجویان کارشناس ارشد جهت تکمیل و ارایه دستاوردهای پژوهش پایان‌نامه

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر محمدحسین فاطمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ضمن اعلام این خبر به روابط عمومی دانشگاه، گفت: دانشجویان کارشناسی ارشد متقاضی استفاده از تسهیلات فوق می‌توانند مستندات مربوط به دستاوردهای پژوهش و فناوری حاصل از پایان‌نامه خود را حداکثر تا 6 ماه پس از دفاع به کمیته‌ای متشکل از معاون آموزشی دانشکده، مدیر گروه و استاد راهنما جهت بررسی و ارزیابی ارایه کنند.

       معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران افزود: مطابق مصوبه به‌تاریخ 13 آبان‌ماه 1398 شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مقرر گردید که دانشجویان متقاضی استفاده از این فرصت لازم است قبل از دفاع از پایان‌نامه(به‌شرط نداشتن مشکل نظام وظیفه)تمایل شخصی خود را به‌صورت مکتوب به‌دانشکده مربوط اعلام نمایند. بدیهی است ارزیابی نمره پایان‌نامه این دانشجویان در جلسه دفاع بر مبنای نمره 18 به‌عمل خواهد آمد. دانشجویان فوق لازم است در طی حداکثر 6 ماه از تاریخ دفاع نسبت به ارایه مستندات  دستاوردهای پژوهش و فناورانه حاصل از پایان‌نامه خود جهت ارزیابی و تخصیص حداکثر 2 نمره پایان‌نامه اقدام نمایند. بدیهی است تاریخ فراغت از تحصیل این دانشجویان همانند تاریخ دفاع از پایان‌نامه خواهد بود.

       دکتر فاطمی در پایان خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این مصوبه، اختصاص زمان کافی جهت جمع‌آوری، گزارش، ارسال و ارایه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه حاصل از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد، کمک به بهره‌مندی مناسب ازامکانات سرمایه‌گذاری‌های به‌عمل‌آمده در این دوره‌ها جهت ارتقای دانشگاه و بهبود سطح نمرات پایان‌نامه دانشجویان کارشناسی ارشد می‌باشد.


٠٧:٥٨ - 1398/09/17    /    شماره : ٢٤٤٣٥    /    تعداد نمایش : ٢٦٠خروج