اخبار > آغاز ثبت‌نام حضوری از دانشجویان ورودی جدید

اطلاعیه ها
آخرین اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

در نمازخانه پردیس دانشگاه برگزار شد:

آغاز ثبت‌نام حضوری از دانشجویان ورودی جدید

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه مازندران، اولین روز از فرآیند ثبت‌نام از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه مازندران در نمازخانه پردیس دانشگاه آغاز شد.

       براساس این گزارش، دکتر رضا تقی‌پور مدیر امور آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد و انحام هماهنگی‌های لازم در ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید، فرآیند ثبت‌نام از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه با مشارکت حوزه‌های مختلف دانشگاه از جمله معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، معاونت فرهنگی و اجتماعی، معاونت توسعه و پشتیبانی، معاونت دانشجویی، مدیریت‌های ستادی، مرکز مشاوره، اداره حراست، روابط‌عمومی و ... آغاز گردید.

      دکتر تقی‌پور ادامه داد: امسال هم‌چون سال‌های قبل، براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت‌نام حضوری از دانشجویان ورودی جدید بر اساس حروف الفبا از روز دوشنبه اول مهرماه آغاز و تا روز شنبه ششم مهرماه ادامه خواهد داشت.

       یادآور می شود: در اولین روز از فرآیند ثبت‌نام، دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه و دکتر حیدر جانعلی‌زاده معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر اکبر حاجی‌زاده مقدم مشاور رییس دانشگاه از محل ثبت‌نام بازدید و از نزدیک در جریان روند انجام امور قرار گرفتند.

تصاویر بیشتر


٠٩:٣٢ - 1398/07/01    /    شماره : ٢٢٦٤٣    /    تعداد نمایش : ٤٣٤خروج