چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه مهم - داوطلبان استعداد درخشان دوره های کارشناسی ارشد

اطلاعیه مهم - داوطلبان استعداد درخشان دوره های کارشناسی ارشد

اطلاعیه مهم

داوطلبان محترم دوره های کارشناسی ارشد توجه فرمایید.

 با توجه به شیوه نامه اجرایی پذیرش داوطلبان استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد و مصوبات جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه مازندران موارد زیر را به استحضار می رساند:

 1- نحوه پذیرش داوطلبان در دوره های کارشناسی ارشد بر اساس امتیاز کسب شده داوطلب از  معدل کل بعلاوه معدل دروس اختصاصی دوره کارشناسی می باشد.

2- چنانچه داوطلبان محترم مقاله علمی در نشریات علمی پژوهشی معتبر (حداکثر دو مورد) ارائه نموده باشند و یا موفق به کسب رتبه در المپیاد علمی - دانشجویی شده باشند، امتیاز آن در نظر گرفته خواهد شد.

3- هر داوطلب مجاز به انتخاب یک کد رشته گرایش بوده و پذیرش داوطلب بر اساس بالاترین امتیاز کسب شده از بین داوطلبان آن رشته گرایش در سقف تعداد پذیرش آن رشته انجام خواهد شد.

4- رشته کارشناسی داوطلب بایستی مطابق با رشته کارشناسی قابل قبول در هر رشته گرایش باشد.

با عنایت به موارد 1 تا 4 ذکر شده در بالا، در بخش دوطلبان کارشناسی ارشد این سامانه تغییراتی ایجاد شده است که لازم است داوطلبان محترم نسبت به ویرایش پرونده و ارسال اقدام فرمایند.

 1- با توجه به تغییراتی که در فرم شماره یک و شماره 2 ( فرم کسب رتبه ممتاز)  به وجود آمده و لازم است که میانگین دروس تخصصی نیز از سوی دانشگاه محل تحصیل داوطلب تأیید شود. لذا لطفا فرم اصلاح شده شماره 1 یا فرم شماره 2 را مجدد دانلود نموده و پس از تأیید دانشگاه محل تحصیل خود، نسخه اسکن شده آن را دوباره در بخش ارسال مدارک تحصیلی آپلود فرمایید.

دانلود فایل فرم شماره یک - مخصوص دانشجویان دانشگاه مازندران )

دانلود فایل فرم شماره دو - مخصوص دانشجویان سایر دانشگاه ها )

2- در بخش اطلاعات تحصیلی از پرونده الکترونیکی، معدل دروس اختصاصی را مطابق عدد تأیید شده در فرم شماره یک یا فرم شماره 2 (تأییدیه رتبه ممتاز) ، ثبت نمایید.

3- داوطلبان فقط مجاز به انتخاب یک رشته گرایش هستند، لذا در بخش انتخاب رشته ، رشته گرایش مورد نظر را که با رشته کارشناسی شما مطابقت دارد انتخاب نموده و فرم را ذخیره نمایید.

4- اگر دارای مقالات ارائه شده در نشریات علمی - پژوهشی هستید، اطلاعات آن را در پرونده الکترونیکی ثبت نمایید.

5- اگر در المپیاد علمی - دانشجویی شرکت نموده و موفق به کسب رتبه شده اید، ابتدا فرم شماره 3 ( تأیید کسب رتبه در المپیاد) را از لینک زیر دریافت نموده و پس از تکمیل و تأیید از سوی دانشگاه محل تحصیل خود، تصویر اسکن شده آن را در بخش مدارک المپیاد علمی از پرونده اضافه نمایید.

دانلود فایل فرم شماره 3 - گواهی کسب رتبه در آزمون المپیاد علمی - دانشجویی

 

6- اگر پرونده الکترونیکی ارسال نشده، لطفا آن تأیید و ارسال نمایید تا در مرحله بررسی و انتخاب پذیرفته شدگان قرار گیرد.


٠٩:١٩ - 1398/02/21    /    شماره : ٢٠٣٤٧    /    تعداد نمایش : ٥٢٤خروج