چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام کرد:

برنامه های اجرایی دانشگاه مازندران برای حضور هیات 60 نفره دانشگاه امام کاظم(ع) عراق

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هیات 60 نفره اعم از اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه امام کاظم(ع) عراق از تاریخ 5 مردادماه به مدت 10 روز میهمان دانشگاه مازندران خواهند بود.
       براساس این گزارش، دکتر علی اکبر باقری خلیلی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران با اعلام این خبر به خبرنگار روابط عمومی، برنامه های تدوین شده جهت پربار نمودن حضور هیات دانشگاهی کشور عراق در دانشگاه مازندران را بیان کرد.
       دکتر باقری افزود: کارگاه های آموزشی ویژه اساتید و کارمندان با عنوان" روش ها و فنون تدریس"  و کارگاه آموزشی ویژه دانشجویان با عنوان " زبان فارسی" و "مازندران شناسی" و "ایران شناسی" از جمله برنامه هایی است که برای این هیات در نظر گرفته شده است.
       معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران خاطرنشان کرد: مراسم افتتاحیه و استقبال رسمی از این هیات عراقی، در روز شنبه 6 مردادماه در سالن اجتماعات دانشکده علوم ریاضی با حضور رییس دانشگاه و سایر مسوولان دانشگاهی برگزار خواهد شد.
       دکتر باقری در پایان در خصوص سایر برنامه های جانبی برای این هیات گفت: بازدید از پردیس و کتابخانه مرکزی دانشگاه، گشت مازندران شناسی( گردش در شهرستان های مازندران از بابلسر تا رامسر) و برنامه های تفریحی، از جمله برنامه های جانبی این دیدار می باشد.

تصاویر بیشتر


٠٨:١٦ - 1397/05/02    /    شماره : ١٧٦٥٢    /    تعداد نمایش : ٤١١خروج