چاپ        ارسال به دوست

از سوی معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه مازندران:

جزييات برگزاری آزمون سراسری سال 1397 تشريح شد

به گزارش روابط عمومي دانشگاه مازندران، آزمون سراسری سال 13٩7 سازمان سنجش آموزش عالی كشور در روزهاي پنج شنبه و جمعه 7 و 8 تیرماه در 17 شهر استان مازندران برگزار مي شود.
       دكتر علی اکبر باقری خلیلی معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه مازندران با اعلام این خبر افزود:: این آزمون در سطح استان برای 44852 نفر داوطلب و در دانشگاه مازندران برای 2292 نفر از داوطلبان در روزهای پنج شنبه 7 /4 /97 و جمعه 8 /4 /97 برنامه ریزی شده  است.
       معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه مازندران گفت: آزمون داوطلبان گروه های آزمایشی رشته هاي رياضي و علوم انساني در صبح روز پنج شنبه، گروه هنر در عصر پنجشنبه، گروه علوم تجربی در صبح جمعه و گروه زبان هاي خارجي در عصر جمعه برگزار خواهد شد.
       نماينده‌ي تام الاختيار دانشگاه مازندران در برگزاري آزمون ها، در خصوص انجام برنامه ريزي هاي لازم جهت برگزاري مطلوب اين آزمون ها گفت: تمهیدات لازم با همکاری مدیران شهری و دانشگاهی اندیشیده شده است تا آزمون سراسری سال 1397 به نحو مطلوبی در دانشگاه مازندران برگزار گردد.
      دکتر باقری در ادامه به داوطلبان توصیه كرد: با توجه به اینکه درب های ورودی اصلی از ساعت 10 /7 صبح و بعد از ظهر از ساعت: 42 / 14 بسته می شود، داوطلبان عزیز به نحوی برنامه ریزی كنند تا بتوانند با آرامش خاطر در جلسات آزمون شرکت نمایند.


٠٨:٣٤ - 1397/04/05    /    شماره : ١٧٤٧٦    /    تعداد نمایش : ٥٦٨خروج